شهرکرد-ایرنا- رییس جمهور در قالب بیست و چهارمین سفر استانی به چهارمحال و بختیاری در دیدار با اقشار مختلف مردم شرکت کرد تا در این دیدار با قشرهای مردم گفت و گو کند.


به گزارش ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر روز پنجشنبه در سفر یکروزه خود با حضور در مجموعه ورزشی شهدای گمنام آموزش و پرورش با اقشار مختلف و اقوام استان دیدار و گفت و گو می‌کند.


رییس جمهور در سفر به چهارمحال و بختیاری در نخستین بخش از برنامه‌های سفر به استان چهارمحال و بختیاری، علاوه بر بازدید هوایی از طرح‌های آبی استان، با توضیحات وزیر نیرو و استاندار چهارمحال و بختیاری از روند فعالیت آنها مطلع شد.


وی در ادامه با بازدید هوایی از مناطقی که در زلزله اندیکا خسارت دیده بود، به روستایی در یکی از دورافتاده‌ترین و محروم‌ترین مناطق استان چهار محال و بختیاری به نام لبد در منطقه بازفت رفت و با مردم این منطقه دیدار و گفت و گو کرد.


رییس جمهور در سفر به چهارمحال و بختیاری از کشتارگاه صنعتی دام شهر جونقان فارسان دیدن کرد و دستورات لازم را برای رفع مشکلات این واحد صنعتی صادر کرد.


به گزارش ایرنا،آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جریان سفر استانی به چهارمحال و بختیاری به شهر جونقان رفت و پس از بازدید از این طرح ، دستورات لازم برای رفع مشکلات این واحد صنعتی صادر کرد.

آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *