تهران- ایرنا- نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استیضاح وزیر صمت زود هنگام است،گفت: وزیر صمت برنامه‌های خوبی برای اصلاحات ساختاری در وزارت صمت دارد.


علی اصغر عنابستانی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا در مورد طرح درخواست استیضاح وزیر صمت گفت: برنامه هایی که وزیر صمت دارد خوب است. بعضا ایرادهایی در مسیر اجرا دارد که باید کمک کنیم این ایرادات مرتفع شود. در مجموع از نظر بنده اقدام برای استیضاح  فاطمی امین زود هنگام است و من هم  مخالف استیضاح وزیر صمت هستم.  


نماینده مردم سبزوار با اشاره به اهمیت حوزه وزرات صمت گفت: شرایط بازار، تولید، تجارت و صنعت خودرو در وضعیت مناسبی نیست،باید به وزیر مهلت دهیم تا با ثبات مدیریت برنامه‌های خود را پیش ببرد.


عنابستانی خاطر نشان کرد: وضعیت خوبی در صنایع و معادن حاکم نیست و شخص وزیر صمت نیز به این موضوع اذعان دارد، وزیر صمت در وضعیت آشفته ای سکان این وزارتخانه را در دست گرفت و باید فرصت بیشتری برای عملیاتی کردن برنامه ها به وی داده شود.


وی یادآور شد: وزارت صمت در دولت گذشته در طول ۴ سال نزدیک به ۴ وزیر عوض کرد اما این تغییرات نتوانست تغییر جدی در عملکرد این وزراتخانه به وجود آورد.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *