داشتن یک گروه تلگرامی یا کانال برای افزایش بهره وری کسب و کار، امروزه به یکی مسئله مهمی تبدیل شده است که توجه افراد زیادی را به خود جلب نموده است. اما مسئله ای که می تواند به افزایش فروش و رونق کسب و کار کمک کند چیست؟

داشتن ممبر ایرانی تلگرام یکی از نکات مهمی است که می تواند به بهره وری بیشتر از گروه و کانال تلگرامی کمک کند. در این مقاله در مورد روش خرید ممبر تلگرام و تعرفه ممبر تلگرام صحبت خواهیم کرد.

ممبرهای ایرانی دسترسی ساده ترین به محصولات مورد نظر خود داشته و با اطمینان می توانند از طریق گروه و یا کانال تلگرامی اقدام به خرید محصولی نمایند. از این رو افزایش تعداد ممبر ایرانی تلگرام برای افرادی که در ایران کسب و کار دارند، می تواند یک روش عالی برای ارائه محصولات باشد.

هر چه تعداد ممبر واقعی تلگرام بیشتر باشد، مسلما محبوبیت و فعالیت گروه و کانال را نیز بیشتر خواهد کرد. زیرا تعداد ویو بالا در کانال تلگرام می تواند منجر به جلب اعتماد مخاطبان شده و تمایل بیشتری برای عضویت به کانال به دست آورند.

در صورتی که به تازگی کسب و کاری راه اندازی کرده اید، مسلما تعداد ممبر ایرانی تلگرام شما کم بوده و از بازدید پایینی برخوردار هستید.

لازم است برای افزایش ویو کانال و گروه تلگرامی خود اقدام به خرید ممبر واقعی نمایید. این روش ساده ترین و نتیجه بخش ترین تکنیک برای رونق گروه و کانال تلگرامی خواهد بود.

برای تهیه ممبر تلگرام و ممبر واقعی تلگرام سامانه بازاریابی ایدهکاو کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

 

انواع روش های خرید ممبر ایرانی تلگرام

می توان ممبرهای ایرانی را به روش های مختلفی در کانال عضو نمود. از جمله این روش ها باید به موارد زیر اشاره کنیم:

· افزایش تعداد ممبر تلگرام به صورت اد اجباری:

برخی از پروکسی ها که در تلگرام مورد استفاده قرار می گیرند، به صورت خودکار مخاطبین را به کانال های مختلف می افزایند. این روش اولین و ساده ترین روش افزایش ممبر ایرانی تلگرام است.

زیرا ممکن است مخاطبان پس از عضویت در داخل کانال، با مطالب کانال ارتباط برقرار کرده و دیگر عضویت خود را لغو نکنند.

 

البته باید بگوییم این روش نسبت به روش های دیگر ریزش بیشتری نیز دارد. زیرا ممبرهایی که به کانال افزوده می شوند در صورتی که تمایلی به ماندن در کانال نداشته باشند، عضویت خود را لغو خواهند کرد.

این تکنیک برای افزایش تعداد ممبرها ساده و ارزان قیمت است. در حالی که اد اجباری می تواند در کوتاه ترین زمان تعداد ممبرهای گروه را افزایش دهد، به همان میزان نیز می تواند منجر به ریزش ممبرهای کانال شود.

 

· افزایش تعداد ممبرهای تلگرام با روش پروکسی:

یکی دیگر از تکنیک هایی که می تواند میزان ممبر ایرانی تلگرام را در کانال افزایش دهد، استفاده از روش پروکسی است. این تکنیک به بازاریابی پیامکی یا اس ام اس مارکتینگ نیز شباهت دارد.

زیرا در روش پروکسی، زمانی که ممبرها از پروکسی برای برطرف کردن فیلتر تلگرام استفاده می کنند، کانال های مختلف به آنها معرفی می شود.

این کانال ها همچون یک اس ام اس تبلیغاتی برای آنها به نمایش در می آید.در صورتی که مطالب موجود در کانال مورد پسند ممبر باشد، به راحتی در کانال عضو شده و از مطالب آن استفاده خواهد نمود.

در این روش اد اجباری وجود ندارد و ممبرها با میل و رضایت خود در کانال تلگرامی عضو می شوند.

از این رو میزان ریزش ممبر ایرانی تلگرام با روش پروکسی نسبت به اد اجباری کمتر است. البته باید بگوییم ممبرها ممکن است پس از مدتی از کانال خارج شوند. اما در صورتی که مطالب کانال برای آنها مناسب باشد، ترجیح می دهند در کانال باقی بمانند.

· افزایش ممبر تلگرام با روش پاپ آپ:

روش پاپ آپ یک تکنیک دیگر برای افزایش تعداد ممبرهای تلگرام است. در این روش کاربر پس از نصب یک برنامه مشخص، به صورت اتوماتیک در تلگرام به کانال خاصی منتقل می شود.

در صورتی که کانال مورد نظر اطلاعات مناسبی را در اختیار او قرار دهد، کاربر در این کانال با اختیار خود عضو خواهد شد.

مزیت این روش افزایش ممبر ایرانی تلگرام نسبت به روش های دیگر بیشتر بوده و می تواند در کوتاه ترین زمان به افزایش ممبرهای کانال تلگرام کمک کند. زیرا یک تبلیغ با پاپ آپ به میلیون ها کاربر ارسال می شود و از میان این میلیون ها کاربر ممکن است هزاران نفر در کانال عضو شوند. .

پس این روش نسبت به روش های دیگر برای افزایش ممبر مناسب تر است.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *