آیا نگران هستید که دیوار اتاق نشیمن یا اتاق نشیمن خالی است و نمی دانید چگونه آن را از این شکل خارج کنید؟ از این فرصت به عنوان یک چالش استفاده کنید و یک نقاشی زیبا برای این دیوار بخرید. سعی کنید با خرید یک تصویر زیبا و شیک ، فضایی بسیار زیبا در اتاق نشیمن خود ایجاد کنید. خرید میز پذیرش اصلاً کار سختی نیست ، درست قبل از خرید ، باید نکاتی را که در زیر به آنها می پردازیم ، بدانید.

با خرید تابلو مناسب می توانید اتاق نشیمن را به یکی از زیباترین قسمت های خانه تبدیل کنید. امروز در این مقاله ما شما را برای خرید یک عکس زیبا راهنمایی می کنیم و هر آنچه را که باید در مورد انتخاب عکس مناسب بدانید به شما می گوییم. بنابراین تا انتهای این مقاله با ما باشید تا بهترین محصول را برای شما انتخاب کنیم.

نکاتی که باید قبل از خرید تابلو برای پذیرایی بدانید:

نصب تابلوهای زیبایی که برای خانه خود انتخاب کرده اید تقریباً آخرین کاری است که در چیدمان خانه خود انجام می دهید. ممکن است بخواهید در خانه خود تغییراتی ایجاد کرده و تخته های جدیدی نصب کنید. انتخاب و نصب تابلو می تواند بسیار ساده باشد ، اما این کار ساده تأثیر بسزایی در جذابیت خانه شما خواهد داشت.

تخته های زیادی برای انتخاب اتاق نشیمن شما وجود دارد. شما باید این را با توجه به سبک چیدمان و طراحی اتاق خود انتخاب کنید. در زیر نحوه انتخاب تابلو برای اتاق نشیمن را به شما معرفی می کنیم

به طور کلی ، اولین چیزی که باید قبل از خرید تابلو به آن توجه داشته باشید این است که کجا می خواهید آن را نصب کنید. در این مرحله شما باید اندازه و فضا را در نظر بگیرید. اگر این مقاله را می خوانید ، مطمئناً به دنبال یک عکس زیبا برای اتاق نشیمن خود هستید.

پس از انتخاب مکان تابلو ، باید به محل نصب آن توجه کنید. می توانید یک تابلو بخرید یا چندین تابلو را با هم نصب کنید و هارمونی زیبایی ایجاد کنید. در هر صورت ، این نقاشی ها قسمت مهمی از اتاق نشیمن شما هستند ، بنابراین بهتر است با انواع سبک ها و رنگ هایی که می توانید خریداری کنید ، آشنا باشید. در زیر شما را با این موارد آشنا می کنیم.

انواع مختلف تخته

طرح های هندسی

نقاشی های هندسی معمولاً طرح های معاصر هستند. این آثار هنری از اشکال مختلف هندسی و رنگ های تند خلق شده اند. این پانل ها برای اتاق نشیمن به سبک مدرن مناسب هستند.

طرح های انتزاعی

نقاشی هایی با طراحی انتزاعی دارای معنای عینی هستند و نشان دهنده یک موضوع واقعی نیستند. تمرکز این هنر بر اشکال و خطوط ، همراه با رنگ و بافت است. اگر اتاق نشیمن شما دارای سبک مدرن است ، می توانید از طرح های انتزاعی استفاده کنید.

تصویرسازی و نقاشی

نقاشی های ایجاد شده توسط تصویرسازی در واقع نقاشی هایی هستند که با دست نقاشی شده اند. نقاشی ها و تصویرسازی ها تابلوهای بسیار زیبا و ارزشمندی هستند و جذابیت خاصی به اتاق نشیمن شما می بخشند.

هنر گیاه شناسی

همانطور که از نامش پیداست ، نقاشی هایی با این موضوع تصاویری از گل ها و گیاهان مختلف را نشان می دهند. این تابلوها می توانند عکاسی یا نقاشی باشند. انتخاب تابلوهای با طرح گیاه شناسی به اتاق نشیمن شما فضایی آرامش بخش و رنگهای جذاب می بخشد.

یکپارچهسازی با سیستمعامل

هنر یکپارچهسازی با سیستمعامل به بازتولید آثار کلاسیک یا یکپارچهسازی با سیستمعامل اشاره می کند. پوسترهای مسافرتی و تعطیلات و جلد مجلات قدیمی در این دسته قرار می گیرند.

شهرها و نقشه ها

تخته هایی با تصاویر شهرها یا نقشه ها انواع دیگری از تخته هستند که می توانند جلوه زیبایی به خانه شما ببخشند. این تصاویر معمولاً به صورت Giclee و دیجیتال چاپ می شوند.

تابلوهای عکس

این تخته ها تصاویر ضبط شده هستند.

طرح های صنعتی

طرح های صنعتی معمولاً قوی ، هندسی و معمولاً تک رنگ هستند. این نوع پانل ها برای اتاق های نشیمن که دارای سبک مدرن هستند مناسب خواهد بود.

طراحی اسکاندیناوی

طراحی اسکاندیناوی نشان دهنده فرهنگ هیوز است. این طرح ها معمولاً دارای رنگ های کلاسیک اسکاندیناوی مانند صورتی ، خاکستری و خردلی هستند. طرح گل و گیاه و هنر انتزاعی اغلب در این طرح ها استفاده می شود.

انواع مختلف قاب تخته

تخته ها معمولاً دارای قاب های آماده هستند. این بدان معناست که یک متخصص اندازه و رنگ قاب را با توجه به نوع تابلو انتخاب کرده است. اگر پنلی که می خرید قاب ندارد ، بهتر است خودتان آن را انجام دهید و یک قاب زیبا و مناسب انتخاب کنید. در زیر انواع پنل های قاب را توضیح می دهیم.

قاب های چوبی – قاب های آلومینیومی – قاب های تزئینی- قاب های چوبی

قاب های چوبی معمولاً از بلوط ساخته می شوند. اما اگر می خواهید درختان تیره تر یا روشن تر باشند ، بهتر است گونه های دیگر را انتخاب کنید. این نوع قاب ها بادوام هستند و به خوبی در خانه شما جا می شوند. آنها همچنین دارای اشکال و طرح های متنوعی هستند که می توانید با توجه به طراحی اتاق نشیمن خود انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید

بهترین تستر نان موجود در بازار از برندهای بوش و پارس خزر و ..

قاب های آلومینیومی

آلومینیوم یک فلز سبک است و استفاده از آن به عنوان قاب پانل می تواند یک انتخاب مدرن و شیک باشد. به خصوص اگر به رنگ مشکی مات یا برنجی طراحی و ساخته شده باشد.

قاب های تزئینی

این نوع قاب ها جلوه خاصی دارند و شکل جذابی به تخته های شما می دهند.

رنگ چه نقشی در انتخاب تصویر دارد؟

رنگ صفحه ای که انتخاب می کنید تأثیر زیادی بر روحیه اتاق نشیمن شما دارد. اگر می خواهید فضایی آرامش بخش باشد ، از رنگ های سرد مانند آبی و سبز استفاده کنید. رنگ های غنی مانند بنفش و آبی سرمه ای یک انتخاب جسورانه و البته بسیار شیک هستند.

به طور کلی ، نقاشی ها بهترین راه برای افزودن رنگ و انرژی به خانه هستند. رنگ هایی مانند قرمز ، زرد و نارنجی می توانند فضای اتاق را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند.

نکته دیگری که هنگام انتخاب رنگ تابلو باید به آن توجه داشته باشید این است که رنگ تابلو باید هماهنگ با طرح و رنگ خانه باشد. میزها و مبلمان اتاق نشیمن باید یک رنگ باشند ، اما هماهنگی و هماهنگی بین آنها باعث زیبایی بیشتر خانه شما می شود. تضاد بیش از حد رنگها با یکدیگر ظاهر بسیار جالبی ایجاد نمی کند.

 

بگذارید فصل ها الهام بخش شما باشند

برای تزئین اتاق نشیمن و خرید تابلوهای گران قیمت نیازی به صرف هزینه زیادی ندارید. حتی با نقاشی های ارزان قیمت می توانید جلوه زیبایی به اتاق نشیمن خود بدهید. بدون صرف هزینه زیادی برای نقاشی های گران قیمت. خرید تابلوهای نقاشی با طرح و رنگ فصل ها می تواند راهی آسان برای تزئین اتاق نشیمن باشد و برای چندین ماه یک اتاق جذاب برای شما بسازد.

بهار

بهار فصل رنگهای شاد و پرانرژی است. در این فصل می توانید با انتخاب تابلوهای رنگ روشن و کمی سفید رنگ خاصی به خانه خود ببخشید.

تابستان

در تابستان رنگ ساحل و اقیانوس را به خانه خود بیاورید. رنگ های سرد با کمی قرمز و زرد می توانند اتاق نشیمن شما را تابستانی کنند.

فصل پاییز

با انتخاب یک عکس پاییزی در رنگهای خاکستری ، قهوه ای و نارنجی ، ترکیبی از تابستان و زمستان را به خانه خود بیاورید.

زمستان

ماه های زمستان همیشه حال و هوای خاصی دارند. تخته هایی با رنگ های تیره و قوی مانند آبی و مشکی انتخاب کنید. این رنگها نماد روزهای کوتاهتر و هوای سردتر است.

منبع: باغ سلامتی

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *